MC8610VT1333JB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC8610VT1333JB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC8610VT1333JB specifikacijos
Dalies numeris MC8610VT1333JB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC86XX 1.333GHZ 783BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5994 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29) Greitis 1.333GHz
Serija MPC86xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, DDR2
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 783-BBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai DIU, LCD Išsamus aprašymas PowerPC e600 Microprocessor IC MPC86xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 783-FCPBGA (29x29)