MC68MH360VR33L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68MH360VR33L
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68MH360VR33L specifikacijos
Dalies numeris MC68MH360VR33L Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5162 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 33MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 357-PBGA (25x25)