MC68MH360AI25VL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68MH360AI25VL
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68MH360AI25VL specifikacijos
Dalies numeris MC68MH360AI25VL Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4164 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 240-FQFP (32x32) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 240-BFQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 240-FQFP (32x32)