MC68EN360CZP25L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68EN360CZP25L
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC68EN360CZP25L specifikacijos
Dalies numeris MC68EN360CZP25L Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5855 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)