MC68EN360AI25VL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68EN360AI25VL
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 894 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
MC68EN360AI25VL specifikacijos
Dalies numeris MC68EN360AI25VL Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 894 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 240-FQFP (32x32) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 240-BFQFP
Kiti vardai 935320982557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet 10 Mbps (1) Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 240-FQFP (32x32) Pagrindinis procesorius CPU32+