MC68EC030FE40C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68EC030FE40C
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M680X0 40MHZ 132CQFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
MC68EC030FE40C specifikacijos
Dalies numeris MC68EC030FE40C Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M680X0 40MHZ 132CQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 4328 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 132-CQFP (24x24) Greitis 40MHz
Serija M680x0 Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 132-BCQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 40MHz 132-CQFP (24x24)