MC68360RC33L
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68360RC33L
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 33MHZ 241PGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68360RC33L specifikacijos
Dalies numeris MC68360RC33L Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 33MHZ 241PGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4484 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 241-PGA (47.24x47.24) Greitis 33MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 241-BPGA Exposed Pad
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 33MHz 241-PGA (47.24x47.24)