MC68360CVR25LR2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68360CVR25LR2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68360CVR25LR2 specifikacijos
Dalies numeris MC68360CVR25LR2 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3990 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (1)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32+ Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 357-PBGA (25x25)
Pagrindinis procesorius CPU32+ Bendro procesoriai / DSP Communications; CPM
Bazinės dalies numeris MC68360 Papildomos sąsajos SCC, SMC, SPI
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MC68360CVR25L
MC68360CVR25L
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC MPU M683XX 25MHZ 357BGA