MC68340FE25E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68340FE25E
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 25MHZ 144CQFP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MC68340FE25E specifikacijos
Dalies numeris MC68340FE25E Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 25MHZ 144CQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5977 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 144-CQFP (26.77x26.77) Greitis 25MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-BCQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 25MHz 144-CQFP (26.77x26.77)