MC68340AG16E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68340AG16E
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
MC68340AG16E specifikacijos
Dalies numeris MC68340AG16E Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2699 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20) Greitis 16MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935322595557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas CPU32 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 32-Bit 16MHz 144-LQFP (20x20) Pagrindinis procesorius CPU32