MC68302FC20C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68302FC20C
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC68302FC20C specifikacijos
Dalies numeris MC68302FC20C Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5419 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 5.0V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 132-PQFP (24.13x24.13) Greitis 20MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 132-BQFP Bumpered
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 8/16-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PQFP (24.13x24.13)