MC68302AG16VC
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC68302AG16VC
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
MC68302AG16VC specifikacijos
Dalies numeris MC68302AG16VC Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU M683XX 16MHZ 144LQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2131 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20) Greitis 16MHz
Serija M683xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 935309345557 Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 8/16-Bit Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Grafinis pagreitis No
Ethernet - Vaizdo ir sąsajos valdikliai -
Išsamus aprašymas M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 144-LQFP (20x20) Pagrindinis procesorius M68000