MC33390DR2
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC33390DR2
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC TRANSCEIVER SER LINK 8-SOIC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MC33390DR2 specifikacijos
Dalies numeris MC33390DR2 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 33158 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 9 V ~ 16 V Įveskite Transceiver
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Imtuvo histerezė 200mV Protokolas -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai MC33390DR2CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C