MC07XSC200EK
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC07XSC200EK
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC SWITCH DUAL 32SOIC SPDL07
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
42 pcs
  • Pranešimas
MC07XSC200EK specifikacijos
Dalies numeris MC07XSC200EK Gamintojas N/A
Galimas kiekis 18545 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Įtampa - apkrova 6 V ~ 20 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas 32-SOIC EP
Serija - RDS On (tipas) 7 mOhm (Max)
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 32-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad Išvesties tipas N-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai 568-14596
MC07XSC200EK-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Išėjimų skaičius 2
Sąsaja SPI Įvesties tipas -
Dabartinis - išvestis (maks.) 26A Bazinės dalies numeris MC07XSC200