KMSC7119VM1200
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMSC7119VM1200
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DSP 16BIT W/DDR CTRLR 400-MAPBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KMSC7119VM1200 specifikacijos
Dalies numeris KMSC7119VM1200 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4748 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.20V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 400-MAPBGA (17x17)
Serija StarCore Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 400-LFBGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 464kB Neleistra atmintis ROM (8 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja Host Interface, I²C, UART
Laikrodis 300MHz Bazinės dalies numeris MSC7119