KMPC885VR133
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMPC885VR133
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KMPC885VR133 specifikacijos
Dalies numeris KMPC885VR133 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4153 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 133MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės Cryptography
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 95°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (3), 10/100 Mbps (2)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 133MHz 357-PBGA (25x25)