KMPC880CVR66
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMPC880CVR66
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KMPC880CVR66 specifikacijos
Dalies numeris KMPC880CVR66 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5590 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Tiekėjo prietaisų paketas 357-PBGA (25x25) Greitis 66MHz
Serija MPC8xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 357-BBGA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10 Mbps (2), 10/100 Mbps (2)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25)