KMPC8560VT833LB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMPC8560VT833LB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
KMPC8560VT833LB specifikacijos
Dalies numeris KMPC8560VT833LB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5380 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 783-FCPBGA (29x29) Greitis 833MHz
Serija MPC85xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai DDR, SDRAM
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 784-BBGA, FCBGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29)