KMC7410VS500LE
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KMC7410VS500LE
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCLGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
KMC7410VS500LE specifikacijos
Dalies numeris KMC7410VS500LE Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCLGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Tiekėjo prietaisų paketas 360-FCCLGA (25x25) Greitis 500MHz
Serija MPC74xx Saugumo savybės -
SATA - RAM valdikliai -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 360-CLGA, FCCLGA
Darbinė temperatūra 0°C ~ 105°C (TA) Sraigtų skaičius / Autobusų plotis 1 Core, 32-Bit
Grafinis pagreitis No Ethernet -
Vaizdo ir sąsajos valdikliai - Išsamus aprašymas PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 500MHz 360-FCCLGA (25x25)