HTMS1001FUG/AM,005
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HTMS1001FUG/AM,005
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC TRANSPONDER HITAG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
HTMS1001FUG/AM,005 specifikacijos
Dalies numeris HTMS1001FUG/AM,005 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 452759 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 4 V ~ 6 V Įveskite RFID Transponder
Tiekėjo prietaisų paketas Wafer Standartai ISO 11784, ISO 11785
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Die Kiti vardai 935288702005
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Dažnumas 100kHz ~ 150kHz Išsamus aprašymas RFID Transponder IC 100kHz ~ 150kHz ISO 11784, ISO 11785 4 V ~ 6 V Die