DSP56F807VF80
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56F807VF80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 120KB FLASH 160BGA
  • Pranešimas
DSP56F807VF80 specifikacijos
Dalies numeris DSP56F807VF80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4197 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 160-MAPBGA (15x15)
Greitis 80MHz Serija 56F8xx
RAM dydis 4K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 120KB (60K x 16) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 160-BGA
Kiti vardai 935323918557 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 32
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 120KB (60K x 16) FLASH 160-MAPBGA (15x15)