DSP56F803BU80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56F803BU80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DSP56F803BU80 specifikacijos
Dalies numeris DSP56F803BU80 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 5397 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-LQFP (14x14)
Greitis 80MHz Serija 56F8xx
RAM dydis 2K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 64KB (32K x 16) Periferiniai įrenginiai POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 100-LQFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 16 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-LQFP (14x14) Duomenų keitikliai A/D 8x12b