DSP56301VF80
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSP56301VF80
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DSP 24BIT 80MHZ 252-BGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DSP56301VF80 specifikacijos
Dalies numeris DSP56301VF80 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DSP 24BIT 80MHZ 252-BGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5384 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 3.30V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 252-MAPBGA (21x21)
Serija DSP563xx Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 252-BGA Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Neleistra atmintis ROM (9 kB)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Laikrodis 80MHz Bazinės dalies numeris DSP56301