SE15K1BTYJ
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE15K1BTYJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SE15K1BTYJ
Gamintojas / Gamintojas: NMB Technologies Corp.
Prekės aprašymas BRUSH MOTOR DC 15MM X 25MM
Duomenų lapai: 1.SE15K1BTYJ.pdf2.SE15K1BTYJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SE15K1BTYJ specifikacijos
Dalies numeris SE15K1BTYJ Gamintojas NMB Technologies Corp.
apibūdinimas BRUSH MOTOR DC 15MM X 25MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16710 pcs Duomenų lapas 1.SE15K1BTYJ.pdf2.SE15K1BTYJ.pdf
Svoris 0.046 lb (20.87g) Įtampa - Įvertinta 12VDC
Įveskite DC Motor Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) 0.354 / 2.5
Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) - Nutraukimo stilius Connector
Dydis / Matmenys Square - 0.591" x 0.591" (15.00mm x 15.00mm) Serija -
RPM 6700 RPM Galia - Įvertinta -
Kiti vardai P121381
SE15K1BTY
SE15K1BTY-ND
Darbinė temperatūra -
Montavimo skylės atstumas 0.512" (13.00mm) Variklio tipas Brushed
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 0.390" (9.90mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija Standard
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.079" (2.00mm) Išsamus aprašymas Brushed DC Motor Standard 6700 RPM 12VDC