23KM-K744B
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
23KM-K744B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 23KM-K744B
Gamintojas / Gamintojas: NMB Technologies Corp.
Prekės aprašymas STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V
Duomenų lapai: 23KM-K744B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
23KM-K744B specifikacijos
Dalies numeris 23KM-K744B Gamintojas NMB Technologies Corp.
apibūdinimas STEPPER MOTOR HYBRID BIPOLAR 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1832 pcs Duomenų lapas 23KM-K744B.pdf
Svoris 2.3 lbs (1kg) Įtampa - Įvertinta 24VDC
Įveskite Hybrid Sukimo momentas - laikymas (oz-in / mNm) 169.96 / 1200
Nutraukimo stilius Connector Žingsniai per revoliuciją 200
Žingsnio kampas 1.8° Dydis / Matmenys Square - 2.220" x 2.220" (56.40mm x 56.40mm)
Serija 23KM Rotorinė inercija 360gcm²
Darbinė temperatūra - NEMA rėmelio dydis 23
Montavimo skylės atstumas 1.856" (47.14mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - velenas ir guolis 0.813" (20.64mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Round Shaft
Skersmuo - velenas 0.250" (6.35mm) Išsamus aprašymas Bipolar Stepper Motor Frame Size 23 200 Step 2A 24VDC
Dabartinis įvertinimas 2A Ritinio tipas Bipolar
Varžtų atsparumas 2.3 Ohms Patvirtinimai -