YB226CWCKW01-5C12-CB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YB226CWCKW01-5C12-CB
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Duomenų lapai: YB226CWCKW01-5C12-CB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
YB226CWCKW01-5C12-CB specifikacijos
Dalies numeris YB226CWCKW01-5C12-CB Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3185 pcs Duomenų lapas YB226CWCKW01-5C12-CB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Perjungti funkciją On-On Serija YB2
Panel Cutout Matmenys Circular - 22.00mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -25°C ~ 50°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 200,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant Apšvietimas Įtampa (nominali) 12 VDC
Apšvietimo tipas, spalva LED, Red funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Dabartinis įvertinimas 3A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis Red (White Filter/Diffuser)
Grandinė DPDT Pavaros tipas Round, Button, Flush
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
YB226CWCKW01-5F05-FB
YB226CWCKW01-5F05-FB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Sandelyje: 3880 pcs
parsisiųsti: YB226CWCKW01-5F05-FB.pdf
RFQ
YB226CWCKW01
YB226CWCKW01
Gamintojai: NKK Switches