YB215CWCKW01-5D12-EB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: YB215CWCKW01-5D12-EB
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Duomenų lapai: YB215CWCKW01-5D12-EB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
YB215CWCKW01-5D12-EB specifikacijos
Dalies numeris YB215CWCKW01-5D12-EB Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4005 pcs Duomenų lapas YB215CWCKW01-5D12-EB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Perjungti funkciją On-Mom Serija YB2
Panel Cutout Matmenys Circular - 22.00mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -25°C ~ 50°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Water Resistant Apšvietimas Įtampa (nominali) 12 VDC
Apšvietimo tipas, spalva LED, Amber funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Dabartinis įvertinimas 3A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis Yellow (White Filter/Diffuser)