SW3006A/UCV
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SW3006A/UCV
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Duomenų lapai: SW3006A/UCV.pdf
  • Pranešimas
SW3006A/UCV specifikacijos
Dalies numeris SW3006A/UCV Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5668 pcs Duomenų lapas SW3006A/UCV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Solder Lug Perjungti funkciją On-On
Serija SW Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 30,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo Dust Proof Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Elektros gyvenimas 10,000 Cycles Išsamus aprašymas Rocker Switch DPDT 20A (AC/DC) 125V Panel Mount, Flange
Dabartinis įvertinimas 20A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis White
Pavaros tipas Concave (Standard V) Pavaros žymėjimas No Marking
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SW3003A
SW3003A
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Sandelyje: 28458 pcs
parsisiųsti: SW3003A.pdf
RFQ
SW3006A/V
SW3006A/V
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Sandelyje: 5028 pcs
parsisiųsti: SW3006A/V.pdf
RFQ
SW31 BK005
SW31 BK005
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: SPIRAL WRAP 0.19" X 100' BLACK
Sandelyje: 96 pcs
parsisiųsti: SW31 BK005.pdf