SCB25P15A-4BA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCB25P15A-4BA
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V
Duomenų lapai: SCB25P15A-4BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SCB25P15A-4BA specifikacijos
Dalies numeris SCB25P15A-4BA Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 15A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6834 pcs Duomenų lapas SCB25P15A-4BA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija SCB Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos With Shroud
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear
Dabartinis įvertinimas 15A (AC) Spalva - pavara / kamštis White