SCB15S15A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCB15S15A
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Duomenų lapai: SCB15S15A.pdf
  • Pranešimas
SCB15S15A specifikacijos
Dalies numeris SCB15S15A Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10931 pcs Duomenų lapas SCB15S15A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija SCB Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos - Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Dabartinis įvertinimas 15A (AC)
Spalva - pavara / kamštis - Grandinė SPDT
Pavaros tipas Plunger for Cap
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SCB15S10B
SCB15S10B
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Sandelyje: 11553 pcs
parsisiųsti: SCB15S10B.pdf
RFQ
SCB15S10A-4FH
SCB15S10A-4FH
Gamintojai: NKK Switches
Sandelyje: 8375 pcs
parsisiųsti: SCB15S10A-4FH.pdf
RFQ
SCB15S15A-2A
SCB15S15A-2A
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
parsisiųsti: SCB15S15A-2A.pdf
SCB15S15A-3C
SCB15S15A-3C
parsisiųsti: SCB15S15A-3C.pdf
SCB15S15A-1C
SCB15S15A-1C
parsisiųsti: SCB15S15A-1C.pdf
SCB15S15A-4AA
SCB15S15A-4AA
parsisiųsti: SCB15S15A-4AA.pdf
SCB15S15A-2B
SCB15S15A-2B
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V