SCB15S10A
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCB15S10A
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Duomenų lapai: SCB15S10A.pdf
  • Pranešimas
SCB15S10A specifikacijos
Dalies numeris SCB15S10A Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12629 pcs Duomenų lapas SCB15S10A.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija SCB Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Dabartinis įvertinimas 10A (AC) Spalva - pavara / kamštis -
Grandinė SPDT Pavaros tipas Plunger for Cap
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SCB15S10A-3H
SCB15S10A-3H
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V
Sandelyje: 10894 pcs
parsisiųsti: SCB15S10A-3H.pdf
RFQ
SCB15P15B-4CH
SCB15P15B-4CH
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSH SPDT 15A 125V
Sandelyje: 9799 pcs
parsisiųsti: SCB15P15B-4CH.pdf
RFQ
SCB15P15B-4GA
SCB15P15B-4GA
parsisiųsti: SCB15P15B-4GA.pdf
SCB15S10A-2A
SCB15S10A-2A