SCB15P15B-3B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCB15P15B-3B
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Duomenų lapai: SCB15P15B-3B.pdf
  • Pranešimas
SCB15P15B-3B specifikacijos
Dalies numeris SCB15P15B-3B Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12147 pcs Duomenų lapas SCB15P15B-3B.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija SCB Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Elektros gyvenimas 50,000 Cycles Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
Dabartinis įvertinimas 15A (AC) Spalva - pavara / kamštis White