SCB15P15A-2F
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCB15P15A-2F
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V
Duomenų lapai: SCB15P15A-2F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
SCB15P15A-2F specifikacijos
Dalies numeris SCB15P15A-2F Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 15A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11723 pcs Duomenų lapas SCB15P15A-2F.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungti funkciją On-Mom
Serija SCB Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Rear Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos - Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear Dabartinis įvertinimas 15A (AC)