S331F/CUL
NKK SwitchesNKK Switches
S331F/CUL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S331F/CUL
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPST 25A 125V
Duomenų lapai: S331F/CUL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
S331F/CUL specifikacijos
Dalies numeris S331F/CUL Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPST 25A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17529 pcs Duomenų lapas S331F/CUL.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti funkciją On-Off
Serija S300 Panel Cutout Matmenys Circular - 12.50mm Dia
Pakuotė Bulk Kiti vardai 360-3459
S331F/CUL-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos -
Elektros gyvenimas 6,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch DPST Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 25A (AC/DC) Grandinė DPST
Įvorės sriegis M12 x 1 Pavaros tipas Standard Round
Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated Pavaros ilgis 17.50mm
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S330M53SL0U83L0R
S330M53SL0U83L0R
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: CAP CER 33PF 6KV SL RADIAL
Sandelyje: 357087 pcs
parsisiųsti: S330M53SL0U83L0R.pdf
RFQ
S331F/U
S331F/U
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE DPST 25A 125V
Sandelyje: 14138 pcs
parsisiųsti: S331F/U.pdf
RFQ
S331K25X5FN63L6R
S331K25X5FN63L6R
apibūdinimas: CAP CER 330PF 1KV X5F RADIAL
parsisiųsti: S331K25X5FN63L6R.pdf
S331K25X5FN63J5R
S331K25X5FN63J5R
parsisiųsti: S331K25X5FN63J5R.pdf
S331/C
S331/C
Gamintojai: NKK Switches
parsisiųsti: S331/C.pdf
S331K25X5FN6TJ6R
S331K25X5FN6TJ6R
parsisiųsti: S331K25X5FN6TJ6R.pdf
S331F
S331F
parsisiųsti: S331F.pdf
S331
S331
parsisiųsti: S331.pdf
S331F/C-UL
S331F/C-UL