MB2085SS2W30-BC
NKK SwitchesNKK Switches
MB2085SS2W30-BC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2085SS2W30-BC
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2085SS2W30-BC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MB2085SS2W30-BC specifikacijos
Dalies numeris MB2085SS2W30-BC Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11770 pcs Duomenų lapas MB2085SS2W30-BC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-On Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Kiti vardai 360-3141
MB2085SS2W30-BC-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch DPDT Standard Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)