MB2065SS2W30-CC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2065SS2W30-CC
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2065SS2W30-CC.pdf
  • Pranešimas
MB2065SS2W30-CC specifikacijos
Dalies numeris MB2065SS2W30-CC Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14330 pcs Duomenų lapas MB2065SS2W30-CC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-On Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Kiti vardai MB2065SS2W30-CC-RO
MB2065SS2W30-CC-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)