MB2065SS2A30-CC
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2065SS2A30-CC
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2065SS2A30-CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MB2065SS2A30-CC specifikacijos
Dalies numeris MB2065SS2A30-CC Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13321 pcs Duomenų lapas MB2065SS2A30-CC.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-On Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC) Spalva - pavara / kamštis Red