MB2065SS1W30-BA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MB2065SS1W30-BA
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: MB2065SS1W30-BA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MB2065SS1W30-BA specifikacijos
Dalies numeris MB2065SS1W30-BA Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17666 pcs Duomenų lapas MB2065SS1W30-BA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-On Serija MB2000
Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle, Rear
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 100,000 Cycles
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Right Angle, Rear Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)