M2B15BA5W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2B15BA5W30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2B15BA5W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Duomenų lapai: M2B15BA5W30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M2B15BA5W30 specifikacijos
Dalies numeris M2B15BA5W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26155 pcs Duomenų lapas M2B15BA5W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius PC Pin
Perjungti funkciją On-Mom Serija M2
Panel Cutout Matmenys - Pakuotė Bulk
Kiti vardai M2B15BA5W30-RO
M2B15BA5W30-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 200,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Process Sealed Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 1A (AC/DC)
Spalva - pavara / kamštis - Grandinė SPDT
Pavaros tipas Plunger for Cap
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M2B15BA5W13-CE
M2B15BA5W13-CE
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
Sandelyje: 17112 pcs
parsisiųsti: M2B15BA5W13-CE.pdf
RFQ
M2B15BA5W30-CA
M2B15BA5W30-CA
Gamintojai: NKK Switches