M2113RFW30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2113RFW30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2113RFW30.pdf
  • Pranešimas
M2113RFW30 specifikacijos
Dalies numeris M2113RFW30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12342 pcs Duomenų lapas M2113RFW30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Off-On
Serija M2100 Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 50,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) 2.2 VDC
Apšvietimo tipas, spalva LED, Green funkcijos -
Elektros gyvenimas 25,000 Cycles Išsamus aprašymas Rocker Switch SPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC) Spalva - pavara / kamštis Black