M2033SA2W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2033SA2W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2033SA2W30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M2033SA2W30 specifikacijos
Dalies numeris M2033SA2W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8705 pcs Duomenų lapas M2033SA2W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Off-On
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch 3PDT Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)
Grandinė 3PDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 12.27mm