M2032LL1W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2032LL1W30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2032LL1W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2032LL1W30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M2032LL1W30 specifikacijos
Dalies numeris M2032LL1W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE 3PDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7584 pcs Duomenų lapas M2032LL1W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija M Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia
Pakuotė Bulk Kiti vardai 360-3106
M2032LL1W30-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 25,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch 3PDT Panel Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 4A (DC) Grandinė 3PDT
Įvorės sriegis 1/4-40 Pavaros tipas Locking Lever
Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated Pavaros ilgis 16.50mm