M2028SS1W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2028SS1W30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2028SS1W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Duomenų lapai: 1.M2028SS1W30.pdf2.M2028SS1W30.pdf
  • Pranešimas
M2028SS1W30 specifikacijos
Dalies numeris M2028SS1W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5747 pcs Duomenų lapas 1.M2028SS1W30.pdf2.M2028SS1W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija M Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia
Pakuotė Bulk Kiti vardai M2028SS1W30-RO
M2028SS1W30-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)
Grandinė DPDT Įvorės sriegis 1/4-40
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 10.50mm