M2026SA2W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2026SA2W30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2026SA2W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V
Duomenų lapai: M2026SA2W30.pdf
  • Pranešimas
M2026SA2W30 specifikacijos
Dalies numeris M2026SA2W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SP3T 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4075 pcs Duomenų lapas M2026SA2W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-On-Mom
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Kiti vardai M2026SA2W30-RO
M2026SA2W30-RO-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Jumper needed to achieve triple throw Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch SP3T Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC)
Grandinė SP3T Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 12.27mm