| Dalies numeris | M2022SS1W30 | Gamintojas | NKK Switches |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 28930 pcs | Duomenų lapas | M2022SS1W30.pdf |
| Įtampos įvertinimas - DC | 30V | Įtampos įvertinimas - AC | 125V |
| Nutraukimo stilius | PC Pin | Perjungti funkciją | On-On |
| Serija | M | Panel Cutout Matmenys | Circular - 6.50mm Dia |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | 360-2851 M2022SS1W30-ND M2022SS1W30-RO M2022SS1W30-RO-ND |
| Darbinė temperatūra | -30°C ~ 85°C | Montavimo tipas | Panel Mount, Right Angle |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Apsauga nuo įsilaužimo | - |
| Apšvietimas Įtampa (nominali) | - | Apšvietimo tipas, spalva | - |
| Apšvietimas | Non-Illuminated | funkcijos | Epoxy Sealed Terminals |
| Dabartinis įvertinimas | 6A (AC), 4A (DC) | Grandinė | DPDT |
| Įvorės sriegis | 1/4-40 | Pavaros tipas | Standard Round |
| Pavaros medžiaga | Brass, Chrome Plated | Pavaros ilgis | 10.50mm |