M2018S2A2W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2018S2A2W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2018S2A2W30.pdf
  • Pranešimas
M2018S2A2W30 specifikacijos
Dalies numeris M2018S2A2W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29007 pcs Duomenų lapas M2018S2A2W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 25,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC) Grandinė SPDT
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 6.86mm