M2015TXW30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2015TXW30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2015TXW30.pdf
  • Pranešimas
M2015TXW30 specifikacijos
Dalies numeris M2015TXW30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4624 pcs Duomenų lapas M2015TXW30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-Mom
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 50,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 25,000 Cycles Išsamus aprašymas Rocker Switch SPDT 6A (AC), 3A (DC) 125V Through Hole, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 3A (DC) Spalva - pavara / kamštis -