M2012TXW30-FA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2012TXW30-FA
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2012TXW30-FA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M2012TXW30-FA specifikacijos
Dalies numeris M2012TXW30-FA Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROCKER SPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19275 pcs Duomenų lapas M2012TXW30-FA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 50,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Rocker Switch SPDT 6A (AC), 4A (DC) 125V Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 4A (DC)