KB02KW01-28-EB
NKK SwitchesNKK Switches
KB02KW01-28-EB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KB02KW01-28-EB
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SW IND PB RND YEL 28V LAMP SLD
Duomenų lapai: KB02KW01-28-EB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
KB02KW01-28-EB specifikacijos
Dalies numeris KB02KW01-28-EB Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SW IND PB RND YEL 28V LAMP SLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11310 pcs Duomenų lapas KB02KW01-28-EB.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Įtampa -
Žiūrėjimo kampas - Įveskite Incandescent
Nutraukimo stilius - Serija KB
Reitingai - Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.48" (12.19mm) Kiti vardai KB02KW01-28-EB-RO
KB02KW01-28-EB-RO-ND
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 11.60mm Objektyvo spalva Yellow
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Yellow
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas Incandescent Panel Indicator Yellow Diffused Round with Flat Top, 11.60mm Dabartinis -