FR02FR16P-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR02FR16P-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR02FR16P-S
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Duomenų lapai: FR02FR16P-S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR02FR16P-S specifikacijos
Dalies numeris FR02FR16P-S Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42559 pcs Duomenų lapas FR02FR16P-S.pdf
Plaunamas No Įtampos įvertinimas 5VDC
Nutraukimo stilius Gull Wing Serija FR02
Pikis 0.100" (2.54mm), Full Pakuotė Tube
Kiti vardai FR02FR16PS Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Pozicijų skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 10,000 Steps
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Ilgis 0.393" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.154" (3.90mm)
funkcijos - Elektros gyvenimas 10,000 Steps
Išsamus aprašymas Dip Switch Hexadecimal 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Dabartinis įvertinimas 100mA
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Gold
Grandinė Hexadecimal Kūno medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Pavaros tipas Rotary for Tool Pavaros lygis Flush, Recessed
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FR02KC10P-R
FR02KC10P-R
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Sandelyje: 46409 pcs
parsisiųsti: FR02KC10P-R.pdf
RFQ
FR02FR16P
FR02FR16P
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V